Wstecz

SkiResort hotel Omnia

Adres Luční 327, 542 25 Janské Lázně
GPS 50°37'53"N 15°46'15"E (xx km)
691 m nad morzem
Najbliższe centrum informacji Najbliższe centrum informacji: Centrum Informacji Janské Lázně (22 m)
swipe

Hotel Omnia zapewnia wspaniałe warunki do wypoczynku. Zrelaksują się Państwo w jacuzzi, podczas masażu, lub podziwiając piękne krajobrazy z hotelowego garden tarasu.

Jeśli lubicie Państwo relaksować się podczas posiłku, zapraszamy do odwiedzenia luksusowej restauracji hotelowej lub, jeśli macie ochotę, zjedzcie śniadanie w zaciszu swego pokoju. Z room service możecie Państwo oczywiście skorzystać także w ciągu dnia, gdybyście mieli ochotę na lekki posiłek czy napój, wybrany z szerokiej oferty.

Przyjemny wypoczynek zapewniają bary hotelowe. Lounge bar oferuje gościom posiłki w ciągu całego dnia, aż do późnych godzin wieczornych, a także projekcje różnych znaczących wydarzeń sportowych. W Pool barze natomiast, goście mogą wypocząć przy basenie hotelowym a w słoneczne dni poopalać się i zrelaksować w wygodnych leżakach.

Z garden tarasu, mieszczącego się na drugim piętrze hotelu Omnia, zarówno latem, jak i zimą, podczas słonecznej pogody, można podziwiać piękne karkonoskie krajobrazy.


Kategoria wellness centrum
Zabiegi aerobik, ćwiczenia w basenie, gimnastyka wodna, joga, kąpiel wirowa /whirlpool, manicure, masaż aromatyczny, masaż / drenaż limfatyczny, masaż refleksyjny, masaż sportowy, Nordic walking, pedicure, pielęgnacja cellutidis, pilates, power yoga, sauna, solarium
Świadczone usługi usługi wellness, WC dla osób na wózku inwalidzkim